Shkarko Video pa Watermark nga TikTok

Kopjoni lidhjen nga aplikacioni ose faqja e internetit Tiktok dhe ngjiteni në

By using, you agree with Revue’s Terms of Service and Privacy Policy.

Tiktok Video Downloader # 1!

Këtu mund të shkarkoni ndonjë video ose audio nga Tiktok pa një ujëra në pajisjen tuaj. Shërbimi punon në internet dhe mund të shkarkojë video në cilësi të mirë me një lidhje dhe pa regjistrim

Formate të ndryshme video dhe audio

Ju mund të shkarkoni video nga Tiktok në formate të ndryshme video me rezolucion dhe cilësi të ndryshme

Të sigurt dhe pa regjistrim

Ju nuk keni nevojë të regjistroheni ose të keni një llogari Tiktok për të shkarkuar video. Të gjitha që ju duhet është një lidhje me vetë videon

Shumë e lehtë

Tiktok Downloader ju lejon të shkarkoni ndonjë video pa një logo përmes një lidhjeje pa instaluar asnjë aplikacion, programe ose bots

Përgjithmonë i lirë

Ne nuk do të paguajmë për shkarkime video nga Tiktok

Asnjë kufizim shkarko.

Shkarkoni videot pa një ujëra nga Tiktok pa kufizime me shpejtësi maksimale

Mbështet të gjitha pajisjet

Ju mund të shkarkoni video në çdo pajisje dhe platforma: PC, Mac, Windows, Linux, iPhone, iPad, Android

Si të shkarkoni video nga Tiktok

Për të shkarkuar videot nga Tiktok pa një ujëra që nuk keni nevojë për të instaluar aplikacione të palëve të treta, programe ose bots telegram

Kopjoni lidhjen në Tiktok

Së pari, ju duhet të kopjoni lidhjen në videon e dëshiruar në Tiktok. Ju mund ta bëni këtë në aplikacion ose në faqen e internetit

Ngjitni lidhjen me videon në ngarkuesin

Tani, ju duhet të ngjisni këtë lidhje në një fushë në ngarkuesin tonë TIKTOK

Zgjidhni formatin video dhe cilësinë

Pasi të klikoni shkarkimin, ju mund të zgjidhni cilësinë dhe formatin e videos që dëshironi. Ju mund të shkarkoni në HD të mirë ose me cilësi të lartë ose të shkarkoni një video të vogël për telefonin tuaj. Ka variante të videos me dhe pa Watermark Tiktok

Shkarko audio ose video pa shenjën

Pasi të zgjidhni audio ose video me ose pa logon Tiktok, mund ta ruani skedarin në pajisjen tuaj

Reagime nga përdoruesit

Ne kemi shumë reagime nga përdoruesit tanë të shkarkuesve. Nëse keni ndonjë pyetje apo sugjerim, shkruani në postën në fund të faqes

4.8 Average review score

Based on 1834 reviews

Pse do të doja një video Tiktok m...

Pse do të doja një video Tiktok me një ujëra? Sigurisht që unë dua të shikoj videot e mia të preferuara pa logon Tiktok! Unë shkarkoj videot për shikimin e mëvonshëm në televizorin e madh që kam instaluar në banjën time. Çdo mëngjes kur shkoj të pastroj dhëmbët, në vend të reflektimit tim, unë shikoj video të freskëta nga Tiktok pa ato filigranë bezdisshëm! Faleminderit per ate!

Doreen Watsica - 13th July, 2020

Kam provuar shumë shërbime online...

Kam provuar shumë shërbime online, programe, aplikacione dhe bots në telegram për të shkarkuar video nga Tiktok pa ujëra dhe logo. Por diçka vetëm vazhdoi të ishte e gabuar ... Herën e parë që kam shkarkuar një video nga një vend, kam marrë këmbët e mia në ashensor, dhe në mbrëmje bateritë në televizionin tim të largët papritmas mbaruan. Kam vendosur të provoj një bot telegram, por përfundoi duke mbaruar letrën e tualetit atë ditë. Kur e përdora aplikacionet e shkarkimit në telefonin tim, u qëllova nga puna ime. Tashmë në dëshpërim të plotë të shkarkimit të videos nga Tiktok në mënyrë të sigurtë dhe me lehtësi, unë stumbled në të gjithë faqen tënde. E provova dhe. Dhe skedari vetëm ruajtur në telefonin tim dhe unë e hapja lehtë dhe e kam parë atë! Faleminderit!

Clifton Ondricka - 13th July, 2021

Të gjithë jetën time të ndërgjegj...

Të gjithë jetën time të ndërgjegjshme unë kam qenë duke kërkuar për video të përsosur Tiktok ... ju e dini, llojin e videos që unë mund të ndaj me miqtë e mi dhe ata janë si - oh zot tim, kjo është awesome! Ajo menjëherë do të ngrejë statusin tim social, respektin e miqve të mi dhe famën time. Por është me të vërtetë e vështirë për të gjetur një video të tillë! Dhe çfarë është më e vështirë është e krahasuar me të tjerët! Kjo është arsyeja pse unë ngarkoj në kompjuterin tim të gjitha videot e denjë Tiktok Unë mund të gjej për analiza të mëtejshme dhe krahasim. Kjo është ajo që unë kam bërë për 5 vitet e fundit. Dhe unë mendoj se unë jam tashmë afër ... Dhe pas kësaj unë do të jetë në gjendje për të ndarë videot e gjetura me miqtë e mi!

Ms. Angel Windler - 15th November, 2019

Unë jam një student në Institutin...

Unë jam një student në Institutin e Fizikës kuantike, duke studiuar luhatjet e grimcave subatomike. Për fat të keq, puna është shumë e mërzitshme dhe e lodhshme. Dhe e vetmja gjë që më shpëtoi nga mërzia ishte tiktok. Por për shkak të natyrës strategjike-ushtarake të institutit tonë, ne kemi bllokuar qasjen në internet. Kështu që unë duhet të shkarkoni video para se të punoni për të parë në orët e kohës së lirë. Dhe këtu vetëm vjen në shpëtimin e shërbimit tuaj! Unë vetëm futur lidhjen me video Tiktok, ruani skedarin në telefon - dhe pastaj në heshtje shikoni atë në punë!

Gertrude O'Keefe - 11th September, 2020

Pyetjet e bëra shpesh

Ne kemi përgjigjur të gjitha pyetjet e shpeshta që mund të keni kur përdorni shkarkuesin tonë

Mund të ngarkoj videot e Tiktok pa një ujëra?

Po, ju mund të zgjidhni opsione të ndryshme. Të dyja me dhe pa ujëra.

Ku është videoja e ruajtur nga Tiktok pas ngarkimit?

Vendndodhja e kursimit ndryshon në pajisje të ndryshme. Kontrolloni dosjen e shkarkimeve në telefonin tuaj të mençur, tabletën ose kompjuterin tuaj. Ose kontrolloni seksionin e historisë së shkarkimit në shfletuesin tuaj.

Cilat video dhe formate audio ju përkrahni?

Kur ngjiteni lidhjen video, mund të zgjidhni formatin. Ju mund të shkarkoni video në cilësi të ndryshme pa ose me një ujëra. Ekziston edhe një mundësi për të shkarkuar vetëm audio nga Tiktok.

Si mund të ruaj videot nga Tiktok në smartphone tim?

Ju mund të zgjidhni opsionet e cilësisë audio dhe video të Tiktok. Duke klikuar në opsionin e dëshiruar do të hapë një skedar që mund të kurseni në mënyrat standarde të pajisjes suaj. Metoda punon në kompjuterë (PC, MAC), smartphones dhe tableta (Apple iPhone, Android).

Mund të shkarkoj videot nga Tiktok në HD të lartë dhe me cilësi të mirë?

E gjitha varet nga videoja origjinale. Nëse video në vetë Tiktok është ngarkuar në cilësi të lartë, ju do të jeni në gjendje të shkarkoni. Të gjitha opsionet e mundshme do të jenë në dispozicion në listë

A ka ndonjë kufizim në shkarkime?

Ju mund të shkarkoni video pa kufizime me shpejtësi maksimale dhe cilësi.

Copyright © loptix.com 2018-2023, , . All rights reserved. DISCLAIMER: loptix.com is not affiliated with TikTok in any way.

Other languagesen  ·  af ·  am ·  ar ·  az ·  be ·  bg ·  bn ·  bs ·  ca ·  co ·  cs ·  cy ·  da ·  de ·  el ·  eo ·  es ·  et ·  eu ·  fa ·  fi ·  fr ·  fy ·  ga ·  gd ·  gl ·  gu ·  ha ·  he ·  hi ·  hr ·  ht ·  hu ·  hy ·  id ·  ig ·  is ·  it ·  ja ·  jw ·  ka ·  kk ·  km ·  kn ·  ko ·  ku ·  ky ·  la ·  lb ·  lo ·  lt ·  lv ·  mg ·  mi ·  mk ·  ml ·  mn ·  mr ·  ms ·  mt ·  my ·  ne ·  nl ·  no ·  ny ·  pa ·  pl ·  ps ·  pt ·  ro ·  ru ·  sd ·  si ·  sk ·  sl ·  sm ·  sn ·  so ·  sq ·  sr ·  st ·  su ·  sv ·  sw ·  ta ·  te ·  tg ·  th ·  tl ·  tr ·  uk ·  ur ·  uz ·  vi ·  xh ·  yi ·  yo ·  zh ·  zu